Jak pomagać

13-01-2023

Stowarzyszenie jest działalnością non profit i opiera się na społecznymnym działaaniu jej członków. Wasze wsparcie jest bardzo potrzebne, by Zwierzyniec mógł sprawnie i skutecznie pomagać potrzebującym zwierzętom. Bardzo prosimy o wsparcie poprzez:

 

1. Wpłata darowizny pieniężnej

 

Prosimy o wsparcie Stowarzyszenia poprzez wpłacenie darowizny pieniężnej na konto:

76 1240 5598 1111 0010 3338 5393

Zwierzyniec  Św. Franciszka
 

W tytule przelewu prosimy o umieszczenie: Darowizna na cele statutowe

Przekazanie darowizny pieniężnej na niniejsze konto oznacza akceptację Regulaminu przekazywania darowizna pieniężnych na rzecz stowarzyszenia.
 

 

2.Przekazanie 1% podatku

 

Prosimy o przekazanie 1% podatku na Zwierzyniec Św. Franciszka.

Nasz numer KRS: 0000355809

Stowarzyszenie funkcjonuje od 2010 roku. Dzięki przekazanemu od Was 1% podatku zrealizowało szereg inwestycji na terenie Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, poprawiając ich warunki bytowe, a takĹźe na bieżąco pomaga potrzebującym zwierzętom poprzez pomoc w finansowaniu ich leczenia czy rehabilitacji. Organizujemy takĹźe akcje propagujące adopcje i Schronisko, organizujemy i poszukujemy domów stałych i tymczasowych, spotkania edukacyjne dot. właściwej opieki nad zwierzętami itp..

Na naszej stronie mogą Państwo bezpośrednio rozliczyć się przez program PIT lub online - łatwo i szybko, serdecznie polecamy tą moĹźliwość :) 

 

lub

pobrać odpowiedni FORMULARZ PIT

Darmowy program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki