Dołącz do nas

Los zwierząt nie jest Ci obojętny? Chciałbyś, aby psy i koty mogły wieść spokojne, godne i szczęśliwe Ĺźycie? Chcesz pomóc, zaangaĹźować się w poprawę losu potrzebujących zwierząt, ale za bardzo nie wiesz od czego zacząć? Trafiłeś doskonale!

Zwierzyniec Św. Franciszka to stowarzyszenie zrzeszające ludzi oddanych zwierzętom, którzy nie tylko o tym mówią, ale przede wszystkim robią i działają. Staramy się jak najbardziej poprawić byt zwierząt, głównie ze Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie, ale takĹźe wszystkich braci mniejszych potrzebujących pomocy. Uczymy ludzi, jak skutecznie pomagać i właściwie opiekować się zwierzętami, które na co dzień nam towarzyszą.

Szukamy osób zaangaĹźowanych, z głowami pełnymi pomysłów, które będą mogły poświęcić trochę swojego czasu i dobrego serca na pomoc potrzebującym zwierzętom.

Nasze stowarzyszenie działa nieprzerwanie od 2010 roku, udało nam się zdobyć wiedzę i doświadczenie, które wciąż pogłębiamy i chętnie się nim dzielimy. Dołączając do naszych szeregów poszerzysz swoją wiedzę, zdobędziesz doświadczenie w pracy ze zwierzętami, poznasz nowych, ciekawych ludzi wraĹźliwych na cierpienie zwierząt.

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę napisz: zwierzyniec.sw.franciszka@gmail.com